Recital cameral la Hunedoara

În ziua de 19 aprilie, la biserica “Sf. Treime” din Hunedoara, a avut loc un Concert Cameral susţinut de către un cvartet de distinşi profesori violonişti de la Liceul de Muzică “Sigismund Toduţă” din localitate: prof. Iudith Mărăşescu – vioară, prof. Rodica Bucur –...