Regal de muzică sacră la Arad

Sute de arădeni au avut bucuria să participe Duminică, 14 decembrie 2008, la un Concert de muzică sacră specifică perioadei Postului Naşterii Domnului/Adventului la biserica greco-catolică „Naşterea Sf. Fecioare Maria” de pe str. V. Babes. Concertul a fost...